REZERVASYON REHBERİ

Rezervasyon Rehberi

Sadece 3 Adımda Rezervasyonunuzu kolaylıkla tamamlayın.


1Teknenizi seçin

 

Tüm gerekli bilgilerle doldurduğunuz talep formunu Solar Yachting’e gönderiniz. İsminizi, elektronik posta adresinizi, kiralama süresini, teknenin tip veya boyutunu, tur rotasını ve varsa özel taleplerinizi yazdığınızdan emin olunuz. 24 saat içinde teknelerimizin durumu, ücreti ve özel teklifler hakkında size geri dönüş yapacağız.2Ödemeyi yapın

 

Rezervasyona karar vermeniz halinde lütfen daha fazla bilgi edinmekte tereddüt etmeyiniz. Uygun bulursanız rezervasyonu onaylayabilir veya başka bir seçenek talebinde bulunabilirsiniz. Farklı talep durumunda, talebinizi takiben 7 günlük süre boyunca tekne sizin için ayırılacak. Bu süre boyunca uçuş ve seyahat detaylarınızı onaylamanız gerekmektedir. 7. gün sonunda rezervasyonunuzu elektronik posta veya fax yoluyla onaylayabilirsiniz.3İyi tatiller :)

 

Rezervasyon onayınızla birlikte şirketimiz tarafından imzalanmış sözleşmenin bir kopyasını size mail yoluyla göndereceğiz. Havale yoluyla veya kredi kartı ile depozito ödemeniz ve sözleşmeleri imzalayıp bize geri ulaştırmanız istenecek.


Rezervasyon işleminiz sona erdi.


  • Dalaman Uluslararası Havalimanına geldiniz.
  • Solar Yachting’in temsilcisinin sizi karşılamak için beklediği buluşma noktasına varınız.
  • Temsilcimiz isminizi onayladıktan sonra sizi transfer için hazır bulunan aracımıza ulaştıracak.
  • Gündüz veya gece fark etmeksizin teknenin beklediği limana ulaştığınızda ekibimiz sizi karşılayacak. Bagajlarınız yerleştirilecek, yataklarınız hazırlanacak, varsa önsiparişleriniz hazır bulundurulacak.
  • Uygun olduğunuz bir zamanda tekne, seyir alanı ve varış yerleri hakkında size bilgi sunulacak. Ayrıca size temin edeceğimiz bir cep telefonu ile bize istediğiniz zaman dönüş yapabileceksiniz.