HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Solar Yachting Yat, Katamaran Kiralama

Merkezi Fethiye’de olup Akdeniz ve Ege bölgesinde faaliyet gösteren Solar Yachting, deniz aşığı ve yat organizasyonları konusunda büyük tecrübe sahibi ekibe sahip Solar Tours bünyesinde 2013 yılında kuruldu. Solar Tours firması olarak kuruluş yılımız 2006’dan itibaren başta İngiltere, Rusya, Ukrayna ve eski Sovyet Ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden misafirlerimize hizmet verdik.

Bu sayede yat endüstrisinde büyük tecrübe ve konum sahibiyiz. Solar Yachting ile de sahip olduğumuz konumu en modern seviyeye taşıyoruz. Amacımız tecrübemiz, geniş filomuz ve modern transfer araçlarımızla uluslararası standartlarda kişisel hizmet sunmak, beklentileri karşılamak ve misafirlerimize hayal ettikleri tatil fırsatını sunmaktır.

Profesyonel bir organizasyon ve ekip eşliğinde, Ege ve Akdeniz'in zamanı durduran sahillerinde ve adalarında sakince tatilinizi yapabilir, pastoral küçük adaları keşfetmek için demir atabilir, saklı ufak koyların kristal berraklığındaki sularında yüzebilir, eşsiz gün batımlarının keyfine varabilir, yıldız dolu gökyüzünde huzuru bulabilirsiniz. Mitolojik tanrıların ve tarihi olayların yaşandığı yerleri keşfedebilir, yunuslar, uçan balıklar ve denizdeki zengin yaşamın büyüleyiciliğini gözlemleyebilir, zengin Ege mutfağının ve deniz ürünlerinin tadına varabilirsiniz.

LİSANSLAR VE MALİ GÜVENCELER

Solar Yacting, Turizm Bakanlığının denetimi altında lisanslı olarak faaliyet göstermektedir ve Yat İşletmeciliği Yeterlilik Sertifikası’na sahip olup, elinde bulundurduğu Kira Lisansı sayesinde TÜRK ve yabancı bayraklı yatları da işletme yetkisi bulunmaktadır.